O nás

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2006, kedy sme skĺbili mnohoročné skúsenosti z propagačnej činnosti s obchodníckymi zručnosťami. Náš malý flexibilný tím spolupracovníkov pre vás tvorí produkty s cieľom posunúť váš biznis o ďalej.

Ak dve firmy robia to isté, neznamená to, že budú rovnako úspešné. Našim mottom je sila nápadov, vieme sa vcítiť do potrieb vašich zákazníkov a prinášať riešenia ušité na mieru vášmu biznisu.

Ponúkame individuálny prístup, každú zákazku riešime s maximálnym dôrazom na výslednú efektivitu ponúknutých riešení.

Marketingové poradenstvo

Príprava a plánovanie kampaní, efektívne využívanie zdrojov, PR, mediálne poradenstvo.

Veľkoobchod – maloobchod

Potrebujete dodať špecifický tovar a neviete nájsť dodávateľa? S našimi skúsenosťami pri zabezpečovaní tovarov vieme dodávku tovaru sprostredkovať alebo, zabezpečiť priamy nákup produktov vyrábaných v zahraničí (aj mimo EU). Zabezpečíme Vám kompletný servis od preclenia, logistiky až po vyhotovenie návodov a prekladov do slovenského jazyka.

Hľadáte špecifické tovary, ktoré nie sú bežne dostať v kamenných predajniach? Spolu s našou partnerskou leasingovou spoločnosťou pre Vás zabezpečíme vybavenie ambulancií, dopravné prostriedky, laboratórne pomôcky a mnoho ďalšieho.

Grafika a print, web

Zalamovanie tlačovín, logá, design manuály, vizitky billboardy, plagáty, bannery, viazané publikácie, prerábanie loga do kriviek. Naše printy zabezpečujeme vďaka tlači: www.doublep.sk, www.interprint.sk
Tvorba webov a aplikácií. Naše 3D aplikácie zabezpečujeme vďaka: www.brosvision.com

Fotografické služby

Svadobné fotografovanie, 
fotografovanie detí
, portrétne, rodinné, umelecké fotografovanie
, reportáž, firemné, kultúrne, spoločenské, športové akcie,
 produktové fotografovanie
, retuš fotografie. Naše foto služby zabezpečujeme vďaka: www.etienne.sk

Organizovanie a zabezpečovanie

Eventy a hudobné vystúpenia, športové podujatia, školenia, degustácie, spoločenské akcie. Náš cattering na akcie zabezpečujeme vďaka: www.konicek.sk

Naši klienti

Od jednoduchej inzercie po komplexné reklamné služby, od roku 2006 po súčasnosť, sme zrealizovali služby pre viac ako 400 živnostníkov a spoločností po celom Slovensku.

Portfólio

Kontaktujte nás

Promotion Partners, s.r.o.
Myslenická 209
902 03 Pezinok
Branislav Dušek – konateľ
M: +421 903 394 567
E: branislav.dusek@gmail.com